Web Page Maker
Верховна рада України 15.07.14 прийняла «Постанову про ухвалення Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Законодавче забезпечення розвитку інформаційного суспільства в Україні"»

Таким чином, Верховна рада рекомендувала Кабінету міністрів України «визначитися щодо відмови від російського програмного забезпечення (зокрема антивірусного програмного забезпечення) в органах влади, що може нести кібернетичні загрози для держави». Кабмін має відзвітувати про виконання завдання до 1 грудня цього року.

Окрім цього, Верховна Рада рекомендує Кабміну «провести переговори з провідними компаніями розробниками програмного забезпечення щодо отримання знижок на відповідне ПЗ, що використовується в органах влади (та придбання зазначеного ПЗ у розстрочку).

Підтримуючи ініціативу Верховної Ради, СофтПро (українській виробник програмного забезпечення з 1992) пропонує підприємствам та установам, що використовували російські програмні продукти, переходити на вітчизняне програмне забезпечення – програмний комплекс Універсал.
Пропозиція СофтПро щодо придбання ліцензій Універсал 7:ERP або Універсал SBE:
  • Знижка 50% – для будь-яких органів української влади (розстрочка до 3 місяців)
  • Знижка 30% – для будь-яких державних підприємств (розстрочка до 3 місяців)
  • Знижка 20% – для українських підприємств, які відмовляються від російського програмного забезпечення відповідної спрямованості (розстрочка обмовляються окремо).FACEBOOK COMMENTS WILL BE SHOWN ONLY WHEN YOUR SITE IS ONLINE

КИЕВ
04080, Украина, г. Киев,
ул. Кирилловская
(бывш. Фрунзе), 19/21
+38 044 482-5585

ХАРЬКОВ
61001, Украина, г. Харьков
ул.Набережная Здоровья, 12,
2-й этаж
+38 057 777-7007